Tegevusalad


Eterniitkatuse ehitus ja paigaldus


Katusematerjalid viilkatusele

 
Tsementkiud-laineplaat ehk nn. asbestivaba eterniit
 
Eterniitplaatidest valmistatud katus on soodne, lihtsalt paigaldatav ja nägus.
 
 
Eterniit on kerge materjal (kaal 15 kg/m2) mis võimaldab ehitada kerget kandekonstruktsiooni. Katuste renoveerimisel ei ole eterniidi kasutamisel vaja tugevdada olemasolevat konstruktsiooni.
 
Eterniit ei roosteta, on tule- ja happekindel, laseb läbi niiskust (ei teki kondentsi) ja on müravaba nii tuule kui vihmaga.
 
Kõige paremini avaldusvad eterniidi head omadused (pikk kasutusiga, kerge kaal ja paigalduse ökonoomsus) põllumajandus- ja tööstushoonete katuste ja fassaadide ehitusel.

Eterniit Balti laine katuseplaadid - Eterniit katuseplaat Balti laine (875x920) - Kasulik pind 0,65 m2. Plaadi kaal 11 kg. Kattev pikkus (roovi samm) 750 mm, kattev laius 873 mm. Garantii värvkattele 5 aastat. Garantii vettpidavusele 30 aastat

Balti laine on saadaval tsementhallina (naturaalne) ja viies värvitoonis –roheline, pruun, kirsipunane, must, telliskivipunane.

 

Eterniit Klassik katuseplaadid - Eterniit katuseplaat Klassik (1250x1130) - Kasulik pind 1,15 m2. Plaadi kaal 15 kg. Kattev pikkus (roovi samm) 550 mm, kattev laius 1050 mm. Garantii värvkattele 5 aastat. Garantii vettpidavusele 30 aastat.

Eterniitplaadid Klassik on saadaval tsementhallina (naturaalne) ja viies värvitoonis – roheline, pruun, kirsipunane, must, telliskivipunane.

Eterniit (asbestivaba tsementkiudplaat) - lisatarvikud

Harjakate, harjakivi otsaplaadiga, harjakivi, harjakate pultkatusele, harja otsakate s-servakattele, ühenduselement, kinnitusvahendid.

Aluskatted - MASTERMAX 3 CLASSIC, MASTERFOL mikroperforeeritud, Masterfol Soft W

                                 

   

Läbiviigud ja alused - Läbiviigud, antenniläbiviik, katuseluuk, läbiviiguplaat, tuulutuselement, ventilatsiooniläbiviik

       

Katuse turvatooded ja varustus

Kasutatavad tooted: katuseredel, katuseredeli jalg, katuseredeli komplekt, käigutee, käigutee komplekt, lumetõkke käigutee, lumetõkketoru

            

Tihendid

Harjatihend top-roll, linnutõke, neelutihend, räästatihend, tihenduslint top-flex, harjalatihoidja, värvitud naelad, katusematerjalid, eterniit, kruvid

Töös kasutame vedelaid bituumentooteid, bituumenkrunte, parandusmastikseid, kaitsekihte ja liime.

         

Katuse soojustusmaterjalid

eterniit, asbestivaba tsementkiudplaat, katuseplaadid, bituumenrullmaterjalid, bituumentooted, PVC katuse- ja terrassikatted, vundamendi hüdroisolatsioon

 

Eterniidi kohta loe lähemalt www.eterniit.ee.

  

Küsi hinda katusematerjalile